Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aneta Langerová se narodila 26.11.1986, tedy ve znamení Střelce. Po prvním stupni ZŠ přešla na gymnázium v Říčanech (MKG) s humanitním a jazykovým zaměřením. Po čtyřech letech se rozhodla přejít na OA v Praze, kterou vystudovala i její sestra Denisa. Podle sourozenců je studentkou průměrnou, nedá se říct, že by jí něco vyloženě nešlo. Předměty ekonomika a zahraniční obchod ji zvlášť baví. Ze všech předmětů ji prý nejvíce baví tělocvik, což je pochopitelné, jelikož její rodina je spíše sportovní než hudební. Učí se anglicky a německy, což se jí bude hodit do celosvětového finále soutěže Pop Idol. Sama Aneta ještě do minulého roku hrála tenis, jinak ráda hraje basket a nejraději lyžuje. Její sestra Denisa byla mistryní ve skocích na trampolíně a její bratr Nikola hraje hokej. Pokud by se nestala zpěvačkou, zůstala by v oboru, který studuje. V Česko hledá SuperStar jí nejvíce fandí bratr. Kdyby se jí podařila kariéra zpěvačky, byla by ráda, kdyby se jí ujal jako manažer. "Má na mě hodně dobrý vliv a cítím se s ním hodně v bezpečí."říká Aneta.

Pěvecká kariéra Anety začala ve sboru Bardáček (podle učitele hudby Jiřího Bardy), před půldruhým rokem přibylo účinkování s posázavskou kapelou SPB a účast v televizních soutěžích Doremi a Rozjezdy pro hvězdy. Doremi vyhrála spolu s Denisou, v Rozjezdech skončila druhá, za Janou Fabiánovou, dcerou Nadi Urbánkové. Poslední dva roky chodila příležitostně také na hodiny zpěvu k profesorce Janě Novákové na konzervatoři Jaroslava Ježka. "Není sólistka," říkají o sestře sourozenci. Nejlépe se cítí v kapele. Úplně nejraději by si zazpívala pochopitelně s oblíbenou Alanis Morissette a z českých zpěvaček s Lenkou Dusilovou nebo s Lucií Bílou.

Fakta o Anetě

 • Stala se první českou Superstar!
 • Narodila se 26.11.1986
 • Má staršího bratra Nikolu a sestru Denisu
 • Bydlí v Říčanech u Prahy
 • Hraje s kapelou SPB
 • Jejím vzorem je Alanis Morissete
 • Její přezdívka je soptík

Další informace

 • Vlastní ročního vlčáka Baga, ale má ho u babičky
 • Její pěvecký idol je Alanis Morissette, se kterou by si přála zazpívat
 • Ve svém volném čase v zimě lyžuje, v létě hraje tenis, celý rok zkouší s kapelou SPB, zpívá ve sboru a ráda se schází s přáteli
 • Oblíbený film je katastrofický film Armagedon s Brucem Willisem
 • Oblíbený alkoholický drink je Jim Beam
 • Oblíbené jídlo jsou přírodní kuřecí prsíčka s bramborovou kaší, či těstoviny se sýrem

Pamela Anderson

Herečka

Datum narození:01.06.1967Místo narození:Ladysmith, British Columbia, Canada Znamení: Blíženci
reklama
 
Životopis:Její otec Barry pracoval u vysoké pece a matka Carol byla číšnice. Pamela Anderson má o 5 let mladšího bratra Gerryho. Její první průlom přišel v roce 1989, když sledovala zápas v americkém fotbalu ve Vancouveru. Kameraman našel v hledišti její tvář, která se vzápětí objevila na obří obrazovce. Pamela na sobě náhodou měla tričko firmy Labatt a její úspěch u publika okouzlil pracovníky firmy natolik, že jí nabídli práci v reklamě (byla to reklama na pivo).

V roce 1989 jí agenti telefonovali domů do Vancouveru, aby v Kalifornii nafotila fotky pro Playboy, ovšem Pamela byla pobouřená. Na naléhání její matky a dědy, kteří jí radili, aby si nenechala takovou příležitost ujít, odletěla do L.A., kde její kariéra začala. Zanedlouho se objevila v časopise Playboy jako "Dívka měsíce". Poté získala menší role v seriálech jako Ženatý se závazky "Married with children" (1990) a Kutil Tim "Home Improvement" (1991). V té době si nechala plasticky zvětšit prsa na velikost 80 C, které ji učinily neodolatelnou.

Pamela Anderson se nejvíce proslavila seriálem Pobřežní hlídka "Baywatch" v roli neodolatelné C.J. Parker. Po dobu jejího působení v seriálu jeho sledovanost obrovsky rostla a Pamela se tak stala v krátké době velmi populární. Také se několikrát objevila na obalech časopisu Playboy (co do počtu fotografií na titulní straně drží světový primát). V Pobřežní hlídce Pamela vydržela, až do konce 6. série, když ji David Hasselhoff kvůli jejím milostným avantýrám často hrozil vyhozením. Seriál opustila s důvodem, že se chce více věnovat svému synovi.

I když Pamelin akční film Barb Wire, futuristická pohádka o feministické akční hrdince slavil úspěch, Pamela tvrdila, že je jí jedno, jestli ještě někdy natočí nějaký film. Pro větší věhlas navíc prohlásila, že nikdy nechtěla být víc, než dobrou manželkou a matkou. Byla viděna s některými hollywoodskými starými mládenci, mezi něž patřil například Dean Cain, Sylvester Stallone a Scott Baio. Pak překvapila mnoho svých přátel včetně rodiny, když se po čtyřdenní známosti provdala za Tommyho Lee, bubeníka skupiny Mötley Crüe. Svatbu měli na pláži v Cancúnu, ženich měl na sobě krátké džíny, nevěsta úzké bílé bikiny.

Poprvé se provdala 19.2.1995 na pláži v Cancunu v Mexiku za rockera Tommyho Leea. Místo snubních prstýnků si nechali vytetovat jména svých protějšků. Seznámili se na jedné silvestrovské párty, kde ale Tommy Pamelu na první pohled příliš neoslnil. Ovšem Pamela jeho romantismu později podlehla. V červnu 1996 se jim narodil syn Brandon a v prosinci 1997 další syn Dylan. To už ale jejich manželství bylo v rozpadu. Pamela zažádala po několika Tommyho fyzických napadeních, za které Tommy také skončil za mřížemi, o rozvod. V roce 1999 se, ale dali opět dohromady a naplánovali další svatbu.Ve stejném roce si také nechala odstranit silikonové implantáty - vrchní objem si z 90 cm nechala zmenšit na "pouhých" 80.


TOM WELLING

Narodil se 26. dubna 1977 v New Yorku V roce 1995 úspěsně dokoncil střední skolu Michiganu a kariéru v showbyznysu zacal jako model. Pro roli Supermana se rozhodně hodí - měří 190 centimetru a nosí boty císlo 14. Stejně jako Christopher Reeve nikdy nebyl velkým fanouskem komiksu s postavou Supermana. Vlastně ani poté, co dostal hlavní roli v seriálu Smallville, se z něj nestal typický fanousek této legendární postavy. "Hraní mi dává daleko více, máte mnohem větsí prostor pro to, abyste předvedl, co ve vás skutecně je." Tom je stastně zenatý s Jamie White, s níz 5. července oslavil první výrocí svatby. Přesto stále zije spolecně s rodici.

FILMOGRAFIE:Cheaper By The Dozen (2004) :
Smallville (2001-now) : Clark Kent
Undeclared (2001) : Tom the Fratt Guy
Special Unit 2 (2001): Male Victim #2
Judging Amy (1999) : Rob Meltzer

jh


tw03gALANIS MORISSETTE

Alanis Morissette

Zpěvačka

Datum narození: 01.06.1974
Místo narození: Otawa, Kanada
Znamení: Blíženci


Životopis: Kanadská rocková písničkářka Alanis Morissette okouzlila svět svým multiplatinovým debutem "Jagged Little Pill" z roku 1995. V 90. letech vytvořila celý nový trend "osamocených žen s kytarou" - Alanis však mezi všemi vyniká silou svých výpovědí, syrovou upřímností i virtuózní hrou na kytaru. Album z roku 2003 "So-Called Chaos" zastihuje Alanis ve fantastické formě: vyzrálejší, odpočatou a optimističtější. Toto album je hudebními kritiky považována za comeback ve velkém stylu.Filmografie: 2004 De-lovely - zpěvačka
2002 Alanis Morissette: Feast On Scraps (video, skladatelka hudby, režisérka, producentka)
2001 The Affair of the Necklace (skladatalka písně "Movement I: Mercy")
2001 Jay and Silent Bob Strike Back - That Woman (bůh)
2000 Sex ve městě /Sex and the City/ (TV seriál) - Dawn v epizodě: "Boy, Girl, Boy, Girl..."
1999 Dogma - bůh
1999 Amnesty International Concert for Human Rights (TV)
1999 Holy Smoke


 BRAD PITT

Brad Pitt vyrůstal ve Springfieldu jako nejstarší ze tří dětí ve věřící rodině. Jeho otec se jmenoval Bill Pitt a vlastnil přepravní společnost, jeho matka byla školní poradkyně. Vystudoval Kickapooho střední školu, po střední škole začal studovat na Univerzitě v Missouri žurnalistiku, grafický a reklamní desing a reklamu.

Od dětství se velmi zajímal o film a vše kolem něj. Nakonec se rozhodl, že opustí školu a vydá se do Los Angeles, bez dokončeného vysokoškolského vzdělání. Kde si zahrál v jednom nepříliš úspěšném TV seriálu. Potom, aby si vydělal na herecké kurzy, věnoval se obvyklým zaměstnáním začínajících herců: prodával zmrzlinu, hlídal parkoviště a převlečen za kuře dělal živou reklamu. Zpočátku měl štěky pro reklamu a televizi, postupně se snažil dostat do filmu.

Brzy víře ve vlastní herecké schopnosti, která mu dodávala naději, podal pomocnou ruku jeho mladistvý sexy zjev. Dostal roli v prestižní reklamě na Levis a v seriálu Dallas, kde hrál přítele dcery Priscilly Presley. Odtud už byl jen krok na filmové plátno. Film Cutting Class sice za moc nestál, ale pro Brada Pitta se stal odrazovým můstkem k pozici filmové superhvězdy.

Vysoce ceněný režisér Ridley Scott jej obsadil do deanovské role floutka, který ve feministickém roadmovie Thelma a Louise dá Geeně Davisové poznat její první orgasmus a zároveň, jaké to je nechat se okrást o všechny peníze. Následovala hlavní role mladíka toužícího se přiblížit svému rokenrolovému idolu ve snímku Johnny Suede a film The Favor. Pak už vedla Pittova cesta pouze od úspěchu k úspěchu.

V Senzačním světě měl za partnerku Kim Basingerovou, režíroval ho Robert Redford v kritiky opěvovaném a zároveň vysoce diváckém dramatu Teče tudy řeka, čistě záporná role psychopata jej zbavila svazující nálepky milovníka a Interview s upírem mu konečně po boku Toma Cruise poskytlo status superhvězdy. Ten následující trháky jako Legenda o vášni, Sedm a Dvanáct opic (byl za ně nominován na Zlatý glóbus i Oscara) jedině potvrdily.

Brad Pitt se stal jedním z divácky nejpřitažlivějších mladých herců v Hollywoodu a People Magazine jej označil za Nejvíc sexy ze všech žijících mužských idolů.Brad Pitt
Obrazek