Jdi na obsah Jdi na menu
 


Angelina Jolie porodí 18. května. Tak jí to alespoň naplánovali lékaři. Oscarová herečka, která čeká dítě s Bradem Pittem, je v současné době ukrytá v divoké přírodě africké Namibie. Věří, že jí tamní zvěř ochrání od novinářů, kteří se za ní sjíždí z celého světa. Zda v Africe i porodí, prozatím není jasné

Angelina, Brad a jejich dvě adoptivní děti Zahara a Maddox přiletěli do Namibie minulý týden. Hvězda filmu Mr. and Mrs. Smith´ tak podpořila spekulace, že chce v Africe porodit.

Slavný pár chtěl zpočátku strávit čekání na porod v luxusním přímořském hotelovém komplexu, z bezpečnostních důvodů se ale nakonec rozhodl vyměnit luxus za divočinu a vyrazit na sever země. Podle časopisu People je o Angelinu a její rodinu z bezpečnostního hlediska postaráno s maximální obezřetností. Dokonce kvůli jejich příjezdu zastavili provoz na všech příjezdových cestách k dálnici.

Minulý měsíc se Angelina nechala slyšet, že na přání své umírající matky porodí ve Francii. Marcheline Betrandová, která trpí nevyléčitelnou rakovinou, se narodila v Paříži a chtěla, aby zde porodila i její dcera, a uzavřela tak kruh.


Hollywoodský herec Harrison Ford popřel informace, že uvažuje o ukončení kariéry. Spíše naopak! Před kamerou chce pobíhat, dokud mu na to budou stačit síly. Třiašedesátiletá herecká ikona nyní pracuje souběžně na třech projektech, hraje v divadle a po světě propaguje svůj nový thriller Firewall.

Novinami proletěla zpráva, že Forda taková zátěž vyčerpává a chce s herectvím co nevidět praštit. Jenže hlavní hrdina Indiany Jonese a Hvězdných válek hraní a časové vypětí miluje více než dříve a rozhodně o odchodu na odpočinek v tuto chvíli nepřemýšlí. "Pojem důchod znamená, že jste přežili svoji užitečnost. Já stále pracuji, nevysedávám na verandě a nepozoruji ulici," řekl Ford.

Harrison dnes žije s jednačtyřicetiletou Calistou Flockhartovou. Na svém kontě má téměř šedesát filmů a s režisérem Stevenem Spielbergem právě připravuje dlouho očekávaný čtvrtý příběh akčního hrdiny Indiany Jonese. Má také naplánováno natáčení dramatu Sebastiana Cordera Manhunt a válečný film Battle for Fallujah. Oba by se v kinech měly objevit v příštím roce

Britney Spearsová je matka k pohledání. Jen několik týdnů poté, co vezla svého několikatýdenního syna na klíně za volantem, nyní malý Sean Preston spadnul ze sedačky. Rozbil si lebku a má krevní sraženinu. Dům zpěvačky proto nyní pravidelně navštěvují sociální pracovnice za doprovodu policie, které se snaží vyšetřit okolnosti pádu. Také prověřují, zda je Britney vůbec schopná mateřských povinností.

Sociálka vyšetřuje Spearsovou především v souvislosti s několik týdnů starým prohřeškem, kdy si posadila syna na klín za volant a v nepovolené rychlosti ujížděla před fanoušky. "Je to jen rutinní záležitost, nutné vyšetřování," oznámili právníci zpěvačky s tím, že jejich klientka s největší pravděpodobností nebude obžalována z ohrožení zdraví dítěte.

Problémy jí ale možná čekají za zranění, která sedmiměsíční Sean Preston utrpěl před několika dny po pádu. Ačkoliv si dnes již vede dobře, 7. dubna musel být převezen záchrankou do nemocnice, kde lékaři zjistili, že si při pádu z vysoké stoličky zlomil lebku a utrpěl krevní sraženinu.

"Podle amerických zákonů musíme o vážnějším zranění malých dětí informovat sociální pracovnice. Ty už u zpěvačky provedou vyšetřování," dodala mluvčí nemocnice v Malibu, kde byl Sean Preston ošetřen.

Čtyřiadvacetileté Paris Hiltonové zřejmě dlouho nikdo nesložil poklonu, a tak vyslala do světa zprávu, ve které se chválí sama. Prohlásila, že miluje svá malá prsa. Nedokáže také pochopit, proč chce mít tolik žen větší ňadra. "Myslím, že je to super. Nikdy jsem nemusela nosit podprsenku," pochvaluje si Paris, které přestala růst prsa asi v patnácti letech.

Hvězda večírků a společenských událostí je ale srovnaná se svojí postavou až nyní. Dříve byla z hubenosti a malých prsů nešťastná. "Když mi bylo třináct, chtěla jsem si nechat zvětšit prsa, protože všem mým kamarádkám začala růst, jen mně ne. Já jediná jsem vypadala jako kluk," nechala se slyšet dědička hotelového impéria.

Herečka Meg Ryanová píše autobiografii. Svým fanouškům v ním přiblíží detaily problémového manželství s Dennisem Quaidem. "Musím lidem objasnit, že to nebyl takový svatoušek a rozhodně ne oběť," prohlásila herečka, která od rozvodu v roce 2001 novinářům o soukromí neřekla jediné slovo.

Hvězda filmu Když Harry potkal Sally o svém životě mlčí z jednoho důvodu - její rozvod doprovázela snůška lží a výmyslů, které nechtěla podporovat.

"Tolikrát jsem měla chuť uvolnit svůj vztek, svoji bolest a zmatek, který v sobě mám. Jenže v minulosti jsem si pokaždé nakonec vybrala mlčení. Už od rozvodu jsem chtěla sepsat celý svůj životní příběh, teprve teď se na to cítím dostatečně silná," nechala se slyšet čtyřiačtyřicetiletá hollywoodská herečka.

"Chci napsat, jak těžké je mít kolem sebe lidi, kteří o vás za peníze prozradí absolutně všechno bulvárním médiím. Velkou část knihy věnuji samozřejmě také přiblížení pravdy o manželství, o tom, jak těžké to s Dennisem bylo, a že on rozhodně nebyl obětí," dodala Meg, která s texaským hercem vydržela deset let.
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář